1974’ten beri
Profesyonellerin
Tercihi

Dünden Bugüne Çalış El Arabaları…


Yurdumuzdaki tarım ve inşaat sektörünce kullanılan araçların ihtiyacı doğrultusunda, firmamız 1974 yılında kendi tesisini kurarak, el arabası ve kürek üretimine başlamıştır.

Şuan da üçüncü kuşaklar tarafından yönetilen firmamız, geçen zaman içinde kurumsallaşarak, sektördeki saygın yerini korumuştur. Makine parkımıza kattığımız CNC makineleri, standartlarımızla yetinmiyor, kalite çizgimizi daha yukarılara çıkartıyoruz. Günümüz teknolojisini kullanarak, ürünlerimizin müşterilerimize daha hesaplı ulaşmasını sağlıyoruz.

Üretimini Demonte olarak yaptığımız el arabalarında, sevkiyatlarda oluşabilecek sorunların önüne geçiyoruz. Üretimimiz tam kapasite ile çalıştığında, yurtiçi ve yurtdışı tüm ihtiyaçları karşılayacak potansiyeldedir. Türk ekonomisinin gereklerine uygun ve geleceğe yönelik el arabalarının üretimi için çalışmalarımıza, ilk gündeki heycanımızla devam ediyoruz.

Güven verme hissinin ne olduğunu bilen ve bunu ticaretinde bir ilke olarak kabul eden firmamız, büyümeyi de her zaman müşterisiyle beraber amaçlayan ticaret anlayışıyla, karşılıklı samimiyeti yitirmemiştir.

Kendi sektörümüzde her zaman kaliteli ve güvenilir hizmet sunarak, müşteri memnuniyetini sağlamak. Uzmanlığımız ve profesyonelliğimizle müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılamakla kalmayıp, daha fazlasını vermek için sürekli mükemmeli aramak.
Sektörde elde ettiğimiz başarılarımızı gelecek nesillere taşıyarak, oluşturduğumuz kurum kültürü ile en başarılı firmaların içinde yer almak.